Výstava Motocykel roka

má svoju prvú MISS

 

   Súčasťou sprievodného programu výstavy Motocykel 2019 bola po prvýkrát aj voľba motocyklovej krásky roka. Víťazka prvého ročníka Miss Motocykel 2019 reprezentovala motocykle Suzuki.

 

  

   Bratislavská Incheba zažila v sobotu 16. marca tradičný nápor návštevníkov spojený s vyvrcholením výstavy motocyklov Motocykel a Boat Show 2019. Súčasťou sprievodného programu tentokrát bola aj novinka v podobe voľby motocyklovej krásky roka – Miss Motocykel 2019, organizátor MTV studio. Jedenásť dievčat, ktoré zastupovali jednotlivé motocyklové značky, bojovalo o korunku krásy vo viac-menej netradičných disciplínach. Ako napríklad jazda na elektrickej kolobežke CityWiel pomedzi kužele, kde sa hodnotila nielen rýchlosť, ale aj elegancia samotnej jazdy.

 

   Odborná porota bola v tomto prípade určite na mieste. Ivan Jakeš ako odborník na ženskú krásu a Tomáš Bezdeda ako milovník motocyklov. Alebo žeby naopak? Sekundovali im aj ďalší páni – známy tanečník Miroslav „Bruise“ Žilka a Kristóf Kiss z Peter Cmorík Band. A krásu spojenia motocyklov a dievčat hodnotila aj stále krásna speváčka Martina Schindlerová.

 

   Víťazkou historicky prvého ročníka Miss Motocykel 2019 sa stala zástupkyňa značky Suzuki Rebeka. Titul vicemiss súťaže svojej značke Honda priniesla hosteska Monika. A treťou najkrajšou  dievčinou motocyklovej výstavy sa stala Sandra zo stánku štvorkoliek BRP.

   „Voľba prvej motocyklovej Miss bola určite pekným spestrením sobotnej výstavy,“ hovorí Michal Tvrdý, organizátor súťaže. „Krásne dievčatá k motocyklom jednoznačne patria a skutočne nabité publikum sledujúcich návštevníkov výstavy to len potvrdzovalo. Gratulujem víťazkám, ďakujem partnerom súťaže a hlavne už teraz sa teším na ďalší ročník v roku 2020 s novými nápadmi a ešte zaujímavejším programom.“

 

 

Generálni reklamní partneri: Incheba, MTV studio

 

Reklamní parneri: DUCATI, SUZUKI, GLOBAL MOTO, BMW MOTORAD SLOVENSKO, BRP, BENELLI, HONDA, IMC Slovakia – výrobca elektrických kolbežiek CityWiel

 

Mediálni partneri: MOTOFAN.SK, TERAZ.SK, Svet motocyklov, MOTORIDE

 

Make up & Hair Styling:  Stredná odborná škola kaderníctva a vizážistiky Bratislava

Moderátorka: Kristína Jurčová, rádio VIVA

1.png

1.

Rebeka

(Suzuki)

2.png

2.

Monika

(Honda)

3.png

3.

Sandra

(BRP)

TERAZ.SK

DNESKY.SK

24hod.SK

DOBRENOVINY.SK

b Image-2.jpg