CLUB HAVANA, škola salsy 2015 Považská Bystrica


Tanec pomáha telu aj duši. Robí ľudí šťastnejších a zvyšuje ich sebavedomie.

Z každého média trčia témy o zdravom životnom štýle, chudnutí a cvičení.

Ak by si mal niekto vybrať najprirodzenejší pohyb a rehabilitáciu mozgových závitov, tak by to mal byť tanec. Tvári dáva zvláštny usmievavý odtieň spokojnosti a vlniacemu telu pomáha vysielať zvádzajúce signály na všetky strany. Preto sa tancuje najčastejšie v pároch alebo v skupinách.

Na vlastné oči som videl, že človek sa dokáže preniesť do inej dimenzie. To sa stalo na Kube, keď zruční domorodci zobrali slovenské devy do tanca. Po pár taktoch a sekundách zabudli na všetko okolo seba a mohli im byť ukradnutí frajeri, či manželia, aj keby boli celí zo zlata. Sila tanca a prúdenie energie sú tak silné, že sa nedajú odmerať ani opísať.

Tanec SALSA je v súčasnosti najobľúbenejší latinsko -americký tanec, a to nielen na Slovensku. Každý štvrtok v Považskej Bystrici v HAVANA music clube prebiehajú kurzy párovej salsy pre začiatočníkov až po stredne pokročilých pod vedením inštruktorov Štefana a Michaely.

Raz do mesiaca sa koná obľúbená SALSA párty. To je čistá radosť a nadšenie. Pri tancovaní je zapojených až 95% svalov, nejakú rezervu si treba pošanovať, čo ak náhodou....

Načo ďalšie slová, treba prísť a vyskúšať si to.

------------------------------------------------------------------------------------------

pre viac fotiek klikni na obrázok >

salsa.jpg

#tanec #salsa