Na Slovensko dorazil kamión plný Harleyov!


Skúšobné jazdy pre časopis Svet motocyklov. Viď galéria. Softail Deluxe - D04_5887-Harl-2015 Nostalgia na kolesách. Kde začať? Rok 1939 je dobrý začiatok, pretože odtiaľ pochádza SoftailR Deluxe. Pretiahnuté blatníky, pneumatiky s bielou bočnicou a prepychový lak sú tri veci, ktoré dokonalo ladia s inováciami a technológiami dneška. Pohon zabezpečuje náš úplne nový motor Twin Cam s objemom 1690 cm3 a zastavenie zase vylepšený brzdový systém. Nízko položené sedadlo je dvojdielne, pričom zadná časť sa dá úplne odmontovať.

Fat Bob - D04_5936-Harl-2015 Veľký svojím menom, hrozivý svojou povahou. Tento veľký, odvážny a brutálny stroj zachováva čierny dizajn svojich bratov z radu Dark CustomT, ale robí to unikátnym spôsobom. Je vybavený dvojitým predným svetlometom pre extra viditeľnosť a výkonným motorom 103 pripojeným k výfukovému systému Tommy Gun 2-1-2, ktorý poskytuje dych berúci výkon. Vpredu má masívnejšiu vidlicu a 16-palcové predné koleso s dvomi brzdovými kotúčmi obuté do 130mm pneumatiky. Vzadu nájdeme skrátený blatník a koleso obuté, podobne ako vpredu, do zákazkových pneumatík DunlopR, ktoré sa držia cesty s absolútnou istotou. Posuňte sa o stupeň vyššie do kategórie ťažkej váhy.

Breakout - D04_5967-Har-2015 Ak niekedy niektorý motocykel doslova kričal "Som tu", potom je to tento. Model BreakoutR je dlhý, nízky a dychtivý po tom, aby vyrazil na cesty. Je inšpirovaný dragstermi Gasser z 50. a 60. rokov. Má širokú zadnú časť, znížené tlmiče a skrátený zadný blatník, takže ľudia, okolo ktorých budete prechádzať, budú mať dobrý výhľad na vašu 240 mm širokú zadnú pneumatiku. Hrubé a široké riadidlá boli navrhnuté špeciálne pre tento motocykel a jazdca dávajú do agresívnej, dopredu natiahnutej polohy. Motocykel má z každého uhla svalnatý vzhľad a puntičkárske konštrukčné detaily, ktoré zahŕňajú výkonnú hydraulickú spojku a výkonný, quartzový halogénový predný svetlomet, ktorý osvetlí vašu cestu. Ako lepšie ísť za slobodou?

------------------------------------------------------------------------------------------

pre viac fotiek klikni na obrázok >

h.jpg

#motorky