Podporili sme podujatie BEH NÁDEJE


Každý, čo predpovedá počasie v rozhlase, či televízii hlásil na sobotu pekelné horúčavy a kopec slnka, čo sa aj naplnilo. Komu by sa chcelo ísť von? Veď aj bez pohybu sa každý potil, ako oškvarok na panvici. Aj najväčší milovníci slnečných lúčov radšej zaliezli do tieňa. Kto sa odhodlal v takom teple športovať, súťažiť a behať do posledných síl mohol byť s kľudom považovaný za blázna. Avšak túžba po športovaní a víťazstvách bola pre veľkú skupinu, takmer štyristo bežcov silnejšia ako výstrahy pred teplom zo všetkých strán. Aj vďaka skvelému servisu organizátora so zabezpečením pitného režimu. Moderátor Milan Kováčik neustále všetkých upozorňoval na dodržiavanie pitného režimu, čo mnohým zachránilo kožu. Po všetkých registráciách a rozdelení do kategórii postupne všetci odštartovali. Nikto to nevzdal a neskolaboval. Je pravda, že niektorí po dobehnutí do cieľa vyzerali, že do päť minút je po nich, našťastie nestalo sa.

Podujatie spestrili svojou podporou hokejisti. Najväčší záujem bol o Andrea Mesároša. Mnohí si odniesli cenné fotografie s podpisom tohto excelentného strelca posledných MS v hokeji, veď podpisoval a podpisoval, ešteže mu ruka neodpadla.

Pre súťažiacich, organizátorov, požiarnikov, hokejistov, moderátora a všetkých „KOLÚK HORE.“ Organizátor: Občianske združenie ZRNIEČKA PRE SNY v spolupráci s Mestom Považská Bystrica.

------------------------------------------------------------------------------------------

pre viac fotiek klikni na obrázok >>

o.jpg

#behnádeje